JELEK

Shitet nga: Blend Dermaku 10 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje
KY JELEK ËSHTË PËR FËMIJË DHE PËR TË RRITUR DHE SIC E SHIHNI VEQ NJË MUAJ ËSHTË PËRDOR DHE ËSHTË PRODHIM GJERMAN SIC E SHIHNI NË FOTO DHE DO TJU NDIHMOJ SHUM...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim