Frigorifera Friza montus dhe Standard

Shitet nga: Afrim 11 Tet 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoifera Montues te zakonshem dhe standard te ardhur nga Zvicra
Frigoriferat jan te madhsive te ndryshme
Qmimet nga 60 deri 120€
Per me teper info ne numrat tan dhe dyqanin ton ne Gjilan (Foto) tel.045540059 (wiber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim