Friz dhe Frigorifer

Shitet nga: Kenan 16 Krr 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
-Friz dhe frigorifer esht ftohes dhe ngrires esht ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim