Friza me fjoka nga Zvicra

Shitet nga: Afrim Sot 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Friziat jane ne gjendje te mire, me fjoka dhe ka formn e frigoriferit ne pozite vertikale.
Kemi modele te ndryshme te mdhen te mesem dhe te vegjel. Per me teper info. ne tel 045540059-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim