Fshisa elektrike nga Zvicra

Shitet nga: Afrim Dje 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fshesë me korrent
Fshisat elektrike modele te ndryshme me uj me avull dhe me rezervuar pa thes dhe te zakonshme.
Fshisat jan ne gjendje te mir dhe qmimet sillen nga 25 deri ne 50€.
Per me teper info. ne tel apo numer tel. 045540 059(Wiber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim