Kamin horizontal

Shitet nga: denis.m@hotmail.co.uk 24 Sht 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kamini - eshte ne gjendje te mire, teper pak i perdorur,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim