Paisje per Kuzhine apo Restorante

Shitet nga: Sermaxhaj Endrit 24 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
2 (Dy) tavolina pune të mermerit
1 Furre picash apo sendviqa furre ( me plin )
1 Toster per pes tosta me termostat
1 hotdog element.
1 Prerëse (sharra e prejes)
----- TE GJITHAT NE SHITJE ------
Informacion shtesë : Tavolina mermeri 2mx0,80cm,edhe 1,60mx080cm

~ TE GJITHA PAISJET NE GJENDJE SHUM TE MIRE QMIMI SHUM I VOLITSHEM DHE I DISKUTUESHEM ! ~

KONTAKTET PER VIBER DHE WHATSAPP :
+38649269988
+37744305552
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim