ELEKTRO MOTORAT DHE AGREGATIN SHUM TE MIR

Shitet nga: sevdail 28 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
SHES ELEKTRO MOTORAT ME 22.5 KW. TJETRA ME 18.5 KW. TJETRA ME 15 KW. ME KA 950 RROTOLLIME TE TRIJAT NJEJT RROTOLLIMET SHUM TE MIR PUNE DHE PAK TE PERDORUN KAM AGREGATIN DHE TRI TERMO ME 2.5 JAN SHUM NGJENDJE TE MIR PUNE ME GARANCION TE GJITHA JAN. TEL. 044 870 685 GJILAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim