MAKINE THARESE PER RROBA

Shitet nga: Mentor Mihovci 14 Dhj 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR   280 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen per tharjen e rrobave eshte e ardhun nga zvicrra te interesuarit mund te lajmerohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim