Makin per larjen e teshave

Shitet nga: 09 Nën 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Maqine per larjen e teshave edhe per terje e po sa ardhte prej ch....
Opel golf passat shtepija troje bmw mercdes ford kombi citroen fiat ttiki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim