Nxemje qendrore ujsjells dhe instalime te rrym

Shitet nga: Dani 27 Krr 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Punoj ne menyre profesionale te gjitha llojet e nxemjes qendrore , nxemje nene dysheme ( boden heizung ) me radiator nxemje me rrym bejm montimin e solarve dhe i lidhim me bojler per uje te ngroht me solare dhe me shporet per nxemje qendrore . Bejm instalimin e ujesjellsit dhe montimin e sanitaris bej shtrurjen e pllakave ne menyre profesionale dhe instalojm rrymen elektrike ne menyren ma moderne ( me senzor ) gjitha punet i bejm me garancion dhe me qmime te volitshem
Per nxemje nen dysheme perdorim gypat (creva ) te prodhuar ne Zvicer ( Hakaterm)

Ofroj shporet te rinj te paketuar Alfa Plam 20 KW, 760 Euro dhe Alfa Plam 27 KW 860 Euro sipas marrveshjes e bejm edhe montimin e tyre rrethi i Gjilanit dhe Prishtines.

I kam ne shitje disa pompa qarkulluese per nxemje prej ma te voglave e deri ma te mdhaj kam mpompa qe montohen me fllansha kam 50 kurse me hollander kam 35 ,25/50 jan Biral marka me e njohur Zvicerane . Grundfost , Willo Qmimet jan te volitshme.

Risi. E bejm lidhjen e nxemjes me internet dhe mundeni me komandue prej telefonit tuaj nxemjen duke kontrollue temperaturen ne dhoma prej distances si prej Zvicre , Gjermanis e kudo qe jeni vetem nevoitet te kyqet paisja ne internet dhe ju ta komandoni nxemjen tuaj prej telefoni . Kjo komand vazhdon per nxemjet me rrym ,me naft ,plin dhe me pelet kjo esht fjala e fundit e elektronikes paisja me montim dhe programim kushton
vetem 400 Euro
Punoj edhe nxemjen me te re Raychem 87me kabllo rrymes e cila per nji shtepi prej 160 m katror i harxhon per nji muej vetem 50 euro rrym pra e juaja esht vetem dakordimi e jona esht puna e sigurt dhe e lir shpenzimet ekstrem lir .

Thirrni ne Viber +377 44 250 064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim