Bojler

Shitet nga: Arsim 12 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   230 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporetin alfa 90 h favorit dhe bojlerin 80 L gorenje (posedon garancion 6 vite) cmimi 60 ero Arsyja e shitjes eshte se e kom ba shpijen me nxemje qendrore dhe mu eshte dasht mi ndrrru (vlen te ceket se jan shum te rujshme dhe te mira). 044 470 916 Gjilan ( U SHIT SHPORETI )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim