Nxemje me pelet

Shitet nga: gorenje 19 Gsh 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemje me pelet 1 muj e perdorur arsyja qe pe shes per shkak se e kom ndrru banesen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim