Pompa qarkulluese per nxemje

Shitet nga: 16 Nën 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiten pompa qarkulluese te mdhaja si biral e tjera te sllovenis biral esht 65 kurse te sllovenis jan 40 kemi edhe tjera me fllanshabiralli esht e re .
thirr ne viber +377 44 250 064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim