SOLAR PANELA PER UJE TE NXET me rreze Djelli nga..

Shitet nga: Florent 15 Tet 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SOLAR PANELA PER UJE TE NXET me rreze Djelli


Firma: HOVAL (prodhim Lichtenstein) Swis ( jan pa perdor te reja )


info Lenti : 044579300

Qmimi 1200 Euro per Cop

Me shumic 1000 Euro per Cop

bojm ndrrim edhe me naj vetur ne vleri deri 3500 euro

http://www.howdoessolarenergywork.net/wp-content/uploads/2014/03/solar-power-for-home.gif
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim