Shporet me plin per nxemje qendrore 28 KW Wissman

Shitet nga: Dani 21 Dhj 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti i nxemjes qendrore me plin 28 KW i ardhur nga Zvicrra marka Wissman ne gjendje te rregullt i pershtatshem per shtepi dy katshe deri 200 m 2 .
Per blersat e interesuar vrejtje pjesa ku dhezet plini esht nga kromi shum kualitet , mundem edhe me montue sipas marrveshjes pasi jam mjeshter i nxemjes .Mundem me ber edhe montimin e pjeses se plinit komplet me boca vetem me leshue per nxemje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim