Shporet per nxemje 2 cop te rij 30-40 kw

Shitet nga: Dani 27 Krr 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes 3 shporet te ri pa perdor 1 shporet esht prej 35 kw esht i bronxit shum te mir dhe pa perdor prodhim italian , 1 shporet esht prej 40 kw i ri dhe pa perdor prodhim i Enrad tegjith munden me u shendrrue me pelet
1 shporet te bronxit qmimi 850 euro

1 shporet megall 40 kw qmimi 800 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim