Termo akumuluese gjitha madhesit

Shitet nga: magnohrom servis 07 Dhj 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim termo të prodhimit magnohrom MK.
Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të caktuar).
Posedojmë termo të kapaciteteve të ndryshme , si 2.5KW(kilowat), 3.5KW dhe 4.5KW.
Në bazë të kërkeses mundësojmë edhe transportin dhe montimin e termove .
Vërejtje !!! Shpalljet e servisit tonë janë vetëm në këtë numer 044211890 shpalljet tjera në emër të servisit tonë janë mashtrime.Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim