Termo akumuluese gjitha madhesit

Shitet nga: magnohrom servis 09 Dhj 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim termo të prodhimit magnohrom MK.
Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të caktuar).
Posedojmë termo të kapaciteteve të ndryshme , si 2.5KW(kilowat), 3.5KW dhe 4.5KW.
Në bazë të kërkeses mundësojmë edhe transportin dhe montimin e termove .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim