Termo akumuluese-nxemje

Shitet nga: Fadil 03 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo akumuluesin 3KW ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim