2 Termo 2.5 kw

Shitet nga: meris Sot 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Termo
shes2 termo 2.5 kw termo 64me29 cm Magnohrom ekonomike me te grejaq
te kompletuar me termostat grejaq te reja me te gjithat

termo 2. kw monofaz 044 199 247
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim