kablla trofaz

Shitet nga: ermir 25 Qer 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Termo
Shes kablla trofaz
045 561 334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim