termo Servis Pjes per termo

Shitet nga: meris Sot 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
servis i termov bojlerav shporetav te rrymes
045 576 459 ziki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim