u shit flm merrjep Shporeti i druve me furre

Shitet nga: ... 04 Dhj 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin e druve me furre i pa perdorur.
+37745601227 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim