Shpored Per nxemje qendrore

Shitet nga: Taulant 08 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shpored i druve per nxehmje dhe radiator shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim