Mallra te ndryshme nga Zvicra

Shitet nga: Afrim Dje 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Kemi malra te ndryshme nga Zvicra. Kem mallra te profileve te ndryshme nga Elektronika teknika e bardhe, mjetet me te imta te punes dhe profesionale.
Mallrat jan te gjitha kualitative dhe te Testuara
Momentalisht ne dyqanin aktual ka;, TV te ndryshme nga 50cm deri ne 1,5 m. Monitora per kompjuter.Lavatiqe Tomson dhe Gorenje,
Komplet. Furra Gorenje dhe pllaka Xhami modele Standarde dhe madhesive te ndryshme. Frigorifera montues, dhe Te Zakonshem Standard, Vegla te ndryshme pune si brusalica , cirkullar sharra elektrikke etj
Gjithashtu fshisa elektrike me uj dhe me avull.skara elektrike,plaka nxemseve elektrike pastaj miksera, tostera,karrige levizese paluse per vikend modele te ndryshme .Dhe shume e shume mallra tjera te ndryshme
Per te gjitha qmimet dhe kualitetin e tyre vizitoni lokalin ton ne adresen e shenuar me lart ose ne numrat e tel. 045 540 059(Wiber) si dhe numrin ne Zvicer +41 79 7111 006 per porosi exra nga Zvicra.
Dyqani jon gjindet ne rrugen Xhemail Musafa ll nre 47 te parku i qytetit, Perball shkolles Thimi Mitko apo saktesisht ne rrugen e Foto Gazit 30m.
P.SJu garantojm per mallrat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim