SKARA

Shitet nga: nexha 18 Nën 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Kemi Skara te kualitetit te larte. bejme simbas porosive
madhesia e ketyre ne foto 65-45 dhe 40-50.
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim