Kompresorat e Ajrit

Shitet nga: Mevlan 09 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten kompresorat e Ajrit
220 L/min 85 Euro
206l/min Dhe 85 Euro
Kompresor per Fasad. 240 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim