urgjent !!! shpojsa ne shitje

Shitet nga: florent 07 Dhj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shpojesa per montimin e mobiljeve wuerth 32mm.Bene shpuarjen ne menyre automatike ne pozit horizontale dhe vertikale.Ne pozit vertikale bene 7 shpuarje dhe ne pozit horizontale 3.bej ndrrim edhe me veture 7 ulese touran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim