Harmonika per shtepi,banesa etj

Shitet nga: Xhevat 30 Gsh 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes harmonika per shtepi banesa etj osht shum e mir...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim