ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR

Shitet nga: lulzim Dje 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR NGA ALUMINI DHE NGA PLASTIKA.ROLETAT NGA ALUMINI JANE 39 EURO METRA KATROR DHE NGA PLASTIKA 23 EURO METRA KATROR/MOTORI PAGUHET EXTRA/
ROLETAT ME MOTOR KOMANDOHEN ME DIRIGJUES DHE ME QELS PRA ME DY METODA.
POROSITNI DISHKA ELITARE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991.
KLIENT TE NDERUAR JU INFORMOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE NE HOLAND.NQOFSE I POROSITNI TEK NE ROLETAT E JASHTME DO TE FITONI KUALITETIN DHE PUNEN SUKURSE TEK ROLETAT TE CILAT EKSPORTOHEN NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLUARA TE PERENDIMIT.

PUNEN BESOJANI VETEM PROFESSIONISTVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim