Lula

Shitet nga: Fatmir 07 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes Lulen eshte e bukur na kontaktoni Ne 044320915 ose ne viber +37744320915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim