Komoda per koridor dhoma etj

Shitet nga: Xhevat 30 Gsh 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes komoden per dhoma gjumi apo koridor shum e mir dhe e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim