Shitet urgjentisht dhoma e fjetjes

Shitet nga: lejla 12 Nën 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e gjumit e cila permban shtratin, dollapin (ormanin) dhe dollapin me pasqyre.


Transporti obligim i bleresit.

.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim