Kauqat me likur

Shitet nga: xhevat 15 Tet 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqt 2-3 2-1 me likur shum te mir dhe te rujtur shtrihen etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim