Shiten Mobilet Orgjinale SIMPO 3+3+1 Kualitet

Shitet nga: simpo 15 Nën 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR   900 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Mobilet SIMPO 3+3+1 me kualitet te larte te reja pa asnje vretje para 2 muje jane te blera ne Simpo 1200 ero mobilet kane mundesi edhe hapjen e tyre per 2 persona me ne secin kauq per fjetje komode jane 2 metra te gjer dhe kur te hapen bahen 2 me 2 jane 2 tresha dhe nje fotele komplet me jastek dhe origjinale 100% funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim