2 tepia jane te njejta

Shitet nga: Xxxxxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes dy tepia jane te njejta dhe jane shume te mira
90 euro dy tepia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim