ROLO PERDE

Shitet nga: lulzim Dje 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM13 EURO METREN KATROR .STARTI I PUNES ESHTE1.20 METRA KATROR.KEMI MATERJALE PREJ TAIWANI KINE DHE HOLANDE ME QMIME TE NDRYSHME.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME P[NEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim