RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

Shitet nga: lulzim Sot 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
JU OFROJM RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET NGA AMBBIENTI I JASHTEM SIDOMOS MICKOJAT/MOSKITO/KTO MBROJTJE JANE LEVIZSE POSHT LART E KEMI MUNDSIN QE SIPAS KERKESES SE KLIENTIT TI BEJME TE LEVIZIN MAJTAS DJATHTAS.KEMI PROFIL ME NGJYR TE BARDH DHE PROFIL ME NGJYR KAFE,RRJETA ESHTE PRODHIM ITALIAN DHE ESHTE NGA QELIKU SPECIAL I BUT/ELASTIK/
PERPOS QE JU MBROJN PREJ INSEKTEVE NGA AMBIENTI I JASHTEM JU MBROJN EDHE NGA SHTAZET E IMTA SI MINJT DHE GJARPRINJT MOS ME HY NE SHTEPI KUR I KENI DRITARET E HAPURA RRJETAT E MBROJN AMBIENTIN E MBRENSHEM NGA MUSAFIR TE PA DESHERUAR.
DIHET SE INSEKTET JANE BARTS TE SHUM SMUNDJEVE GJITHASHTU EDHE BREJTSIT ANDAJ MOS NGURONI INSTALONI RRJETAT MBROJTSE NGA INSEKTET.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL044 148 991 DHE 049 148 991
NJEKOSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA DHE ALUMINI,PERDE TRAK,DYER HARMONIK DHE ROLO PERDE..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim