Karrige plastike nga germania

Shitet nga: sadat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jan te ardhura nga ghermania,ikam dy lloje xhelberta+teget 30 cop ikom,, jan per terasa e ballkone-jan plastike 100%prodhim german ,,qmimi I diskutueshem --mas ores. 18 mundeni edhe Viber me thirr ±37745580455,,,,,,,,,,xhindem afer HibPetrol ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim