Tavolina karrika separe shankerica etj

Shitet nga: alban 13 Sht 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
prodhojm nga druri tavolina karrige separe shankerica etj ngjyra sipas porosis mer me shum info na kontaktoni ne 045 256 699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim