Frize me fjoka nga Zvicra

Shitet nga: Afrim 02 Dhj 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frizi eshte ne gjendje te mire, me fjoka dhe ka formn e frigoriferit ne pozite vertikale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim