Fshisa elektrike

Shitet nga: Afrim 02 Dhj 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fshesë me korrent
Fshisat elektrike modele te ndryshme te gjitha jan te testuara dhe terheqin shum mire.
Jan shum te pershtatsheme per familje te fogla dhe jan shume te qendrushme dhe qmimi i volitshem ja vlen!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim