Furra dhe pllaka xhami nga Zvicra

Shitet nga: Afrim Dje 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes furra dhe pllaka nga xhami nga Zvicra,
Furrat dhe pllakat te gjitha jan te testuara ne CH dhe KS
Furrat jaan te modeleve te reja me ventilator
kemi shume modele t ndryshme me ventilatora dhe pa te
per me shume info ne tel 045 54 00 59wiber 0se mobil 044616618
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim