Mini furra nga Zvicra

Shitet nga: Afrim 02 Dhj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes mini furren emarkes Rovnta
E pershtatshme per familje te vogla apo ushqime te shpejta si mini pizza,plekavica, qebapa mishe ne grill etj
Mund te perdoret edhe per nxemjen e ushqimeve te ftota ne pjata etj....
Furra ka dy nxemsa lart dhe posht,
Per me teper shih fotot dhe kontakto numrin me posht 045 54 00 59
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim