Termo 2.5 kw

Shitet nga: meris Dje 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes termo 2.5 kw termo 64me29 cm Magnohrom ekonomike me te grejaq
te kompletuar me termostat grejaq te reja me te gjithat

termo 2. kw monofaz 045 561 334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim