2 TERMO AGREGATIN 5.5 SHUM TE MIR

Shitet nga: sevdail Sot 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHES 1 TERMO ME NUMER 2.5. ASHT NE GJENDJE TE MIR PUNE DHE SHUM JAN PAK TE PERDORUNA. JAN ME QMIM TE VOLITSHEM. KURSE KAM EDHE 3 ELEKTRO MOTORA SHUM TE MIR E NGJENDJE TE MIR PUNE JAN ME NUMER 22.5 KV. ME 950 RROTOLLIME TJETRAME NUMER 18.5 KV. ME 950 RROTOLLIME DHE ETRETA 15KW. ME 950 RROTOLLIME . EKA. NJI AGREGAT ME NUMER 5. 5 KW. DIZELL. DHE TJETRA TE GJITHA SHUM NE GJENDJE TE RREGULLT PUNE DHE SHUM JAN PAK TE PERDORUNA SI DHE TERMOT ME 2. 5 KW. POR SHUM NJI KOH TE GJAT SJAM TUE PORDOR SE NUK ME NEVOITEN. TE. 044 870 685 GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim