Paisje per blurjen e pemve dhe perimeve nga Zvicra

Shitet nga: Afrim 02 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Të tjera
Paisja elektrike per blurjen e pemve dhe perimeve nga Zvicra.
Paisja ke edhe nji pjes shtes.
Per me teper info ne tel. apo dyqanin ton ne Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim