Fustan Vello per Nuse

Shitet nga: Fustan 27 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR   249 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për femra
Vello per Nuse i nje kualiteti te larte dhe eshte i punuar edhe pune dore sic edhe mund te shihet edhe ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim