Ore

Shitet nga: nazim 15 Gsh 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
orat jan te ardhura nga zvicrra dhe punojne shum mir dhe te ruajtura si te reja baj ndrrim me ajfon 5 a 5 s 100 euro nji or
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim